Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Mieszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Terminarz posiedzeń stałych komisji Rady Miejskiej w Mieszkowicach - kwiecień 2013 r.

Terminarz posiedzeń stałych komisji Rady Miejskiej w Mieszkowicach

 

1. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Opieki Zdrowotnej i Opieki Społecznej-   w dniu 22 kwietnia  2013 roku o godz. 14.00                                  2. Komisja Rewizyjna – w dniu 23 kwietnia 2013 roku o godz.12.00.

3. Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Przestrzegania Prawa -  w dniu  24 kwietnia  2013 roku  o godz. 14.30.

 

Tematyka posiedzeń:

 

I. Sprawy regulaminowe.

II. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru  w obrębie Troszyn  w gminie Mieszkowice w rejonie kopalni ropy naftowej i gazu ziemnego „ Zielin”.

III. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zespołu siłowni wiatrowych      w obrębach Troszyn i Zielin gmina Mieszkowice.

IV. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  za 2012 rok.

V. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2013-2016.

VI. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji Programu współpracy Gminy Mieszkowice z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za 2012 rok.

VII. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Mieszkowic oraz Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury  w Mieszkowicach.

VIII. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie wyrażenia zgody na umorzenie oraz ratalną spłatę należności pieniężnych z tytułu najmu lokalu mieszkalnego nr 2 położonego w budynku mieszkalnym nr 25 przy ul. Dąbrowszczaków w Mieszkowicach.

IX.  Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków ochotniczej straży pożarnej, którzy uczestniczyli w działaniu ratowniczym lub szkoleniu pożarniczym organizowanym przez Państwową Straż Pożarną lub gminę.

X.   Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

XI. Zaopiniowanie projektu uchwały rady w sprawie ustalenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości, którzy nie są obowiązani do ponoszenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz gminy, za usługi pozbywania się z terenu nieruchomości odpadów komunalnych na terenie Gminy Mieszkowice.

XII. Wolne wnioski i zapytania.

XIII. Zamknięcie posiedzenia.   

 

Posiedzenia  komisji odbędą się w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach, sala nr 19-II piętro.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ryszard Niedźwiecki 19-04-2013 07:16:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ryszard Niedźwiecki 19-04-2013
Ostatnia aktualizacja: Radosław Wójtowicz 22-04-2015 13:30:38