Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Mieszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie Nr 507/2013 w sprawie udzielenia pełnomocnictwa Dyrektorowi Gimnazjum w Mieszkowicach

Zarządzenie Nr 507/2013
Burmistrza Mieszkowic
z dnia 30 sierpnia 2013 r.

 

 

w  sprawie udzielenia pełnomocnictwa  Dyrektorowi Gimnazjum w Mieszkowicach

Na podstawie art. 47 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r.Nr 142, poz. 1591 ze zm.) zarządzam co następuje:

§1. W związku z powierzeniem funkcji Dyrektora Gimnazjum w Mieszkowicach niniejszym upoważniam Pana Remigiusza Rzepczaka do podejmowania wszelkich czynności prawnych związanych z prowadzeniem  Gimnazjum w Mieszkowicach, mieszczących się w granicach zwykłego zarządu, a nadto do dysponowania mieniem Gminy przekazanym do dyspozycji  Gimnazjum oraz przyznanymi w budżecie Gminy środkami finansowymi zgodnie ze statutem oraz planami finansowo-rzeczowymi, przez co rozumie się w szczególności:

1.      dokonywanie sprzedaży lub likwidacji środków trwałych i wyposażenia, z wyjątkiem nieruchomości,  jeżeli stanowią środki trwałe lub wyposażenie zbędne lub zużyte, a wartość księgowa danego środka trwałego lub wyposażenia nie przekracza kwoty 3 500 zł (trzy tysiące pięćset złotych)

2.      zawieranie umów, w tym wieloletnich,  których realizacja w latach następnych jest niezbędna dla zapewnienia ciągłości działania jednostki:

a.      na zakup materiałów, wyposażenia, licencji na oprogramowanie,  środków trwałych oraz usług serwisowych w tym zakresie na rzecz Szkoły lub majątku administrowanego w imieniu Gminy,

b.     na dostawę do Gimnazjum energii elektrycznej, ciepła, wody i odprowadzanie ścieków,

c.      na świadczenie na rzecz Gimnazjum w Mieszkowicach usług telefonicznych, internetowych, tworzenia stron internetowych i utrzymywania ich na serwerach,

d.     najem obiektów sportowych,

e.     wynajem i dzierżawę ruchomości, urządzeń, lokali lub pomieszczeń użytkowych będących w użyczeniu lub administrowanych przez szkołę.

§2. Niniejsze pełnomocnictwo upoważnia również do ustanawiania substytuta na okres nieobecności Dyrektora.

§3. Jeżeli czynność prawna, podejmowana w ramach niniejszego pełnomocnictwa, może spowodować powstanie zobowiązań pieniężnych po stronie Gminy Mieszkowice, do jej skuteczności potrzebna jest kontrasygnata skarbnika Gminy lub osoby przez niego upoważnionej.

§4. Pełnomocnictwo ważne jest do odwołania, nie dłużej niż przez czas pełnienia funkcji Dyrektora Gimnazjum w Mieszkowicach.

§ 5. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ryszard Niedźwiecki 04-10-2013 14:04:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ryszard Niedźwiecki 04-10-2013
Ostatnia aktualizacja: Ryszard Niedźwiecki 04-10-2013 14:04:18