Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Mieszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Terminarz posiedzeń komisji - marzec 2012 r.

              

Terminarz posiedzeń stałych komisji Rady Miejskiej w Mieszkowicach

 

  1. Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Przestrzegania Prawa-

      15 marca 2012 r. o godz. 14.30.

  2. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Opieki Zdrowotnej i Opieki Społecznej -                                            

      19 marca  2012 roku  o godz. 13.30. 

  3. Komisja  Rewizyjna - 20 marca 2012 r. o godz. 9.00.

 

Tematyka posiedzeń:

 

I.                   Sprawy regulaminowe.

II.                 Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Mieszkowice w obrębach Sitno i Troszyn z przeznaczeniem części terenów pod lokalizację farmy elektrowni wiatrowych wraz             z infrastrukturą techniczną i strefami oddziaływania.

III.               Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie zmian budżetu gminy na 2012 rok.

IV.              Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie zmiany w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Mieszkowice na lata 2012-2016.

V.                 Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Straży Granicznej w 2012 roku.

VI.              Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Województwa Zachodniopomorskiego.

VII.            Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie udzielenia dotacji celowej Powiatowi Gryfińskiemu.

VIII.         Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie porozumienia dot. powierzenia zadań zarządcy dróg powiatowych na terenie miasta Mieszkowice.

IX.              Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie wyrażenia zgody na umorzenie oraz ratalną spłatę należności pieniężnych z tytułu najmu lokalu mieszkalnego.

X.                 Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków stosowanych przez ZUK Spółka z o.o. w Mieszkowicach.

XI.              Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę stosowanych przez Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. w Goleniowie.

XII.            Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Mieszkowice.

XIII.         Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie opracowania lokalnego Planu rewitalizacji obejmującego Rejon Pamięci Narodowej na obszarze Gminy Mieszkowice.

XIV.         Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie poparcia apelu Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego do Prezesa Rady Ministrów RP o opracowanie rządowego programu systematycznego pogłębiania  koryta rzeki Odry.

XV.           Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie zatwierdzenia wniosków i zaleceń pokontrolnych zaproponowanych przez Komisję Rewizyjną.

XVI.         Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie nadania wyróżnienia „ Zasłużony dla Gminy Mieszkowice”.

XVII.      Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami.

XVIII.    Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie wystąpienia  ze Związku Miasta Polskich.

XIX.         Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie przystąpienia do Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

XX.         Wolne wnioski i zapytania.

XXI.      Zamknięcie posiedzenia.

 

 Posiedzenia  komisji odbędą się w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach, sala nr 19-II piętro.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ryszard Niedźwiecki 13-03-2012 08:00:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ryszard Niedźwiecki 13-03-2012
Ostatnia aktualizacja: Radosław Wójtowicz 22-04-2015 13:32:29