Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Mieszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Terminarz posiedzeń stałych komisji Rady Miejskiej w Mieszkowicach - Wrzesień 2013 r.

1. Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Przestrzegania Prawa - 25 września 2013 r.  o godz. 8.00

2. Komisja Rewizyjna – 25 września 2013 r. o godz. 11.00

3. Oświaty, Kultury, Sportu, Opieki Zdrowotnej i Opieki Społecznej- 25 września  2013 roku o godz. 14.00                                                                         

Tematyka posiedzeń:

1.   Wypracowanie opinii komisji  do projektu uchwały rady w sprawie uwag do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla siłowni wiatrowych w obrębach Troszyn i Zielin gm. Mieszkowice. 

2.   Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie uwag do projektu   miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zespołu siłowni wiatrowych w obrębach Troszyn i Zielin gm. Mieszkowice.

3.   Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zespołu siłowni wiatrowych w obrębach Troszyn i Zielin gm. Mieszkowice.

4.   Wypracowanie opinii komisji do projektu chwały rady w sprawie zmian budżetu gminy  na 2013 rok.

5.  Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej na lata 2013-2016.

6.  Wypracowanie opini do projektu uchwały rady w sprawie zmian w uchwale rady w sprawie określenia zasad udzielania i rozmiaru obniżek nauczycielom, którym powierzono stanowiska kierownicze w szkołach, zasad zwalniania od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagogów, psychologów, logopedów i doradców zawodowych oraz zasad ustalania obowiązkowego wymiaru godzin nauczycieli prowadzących zajęcia o różnym wymiarze godzin.

7.  Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie  określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, terminie i miejscu składania deklaracji przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych.

8.  Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie określenia wysokości dziennej stawki opłaty targowej oraz zasad jej ustalania    i poboru. 

9.  Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu lokalu użytkowego na czas określony, dłuższy niż 5 lat oraz odstąpienia od obowiązku przetargowego trybu zawarcia tej umowy.

10.  Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu lokalu użytkowego na czas określony, dłuższy niż 5 lat oraz odstąpienia od obowiązku przetargowego trybu zawarcia tej umowy.

11.  Zaopiniowanie projektów uchwał rady w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego statutów jednostek pomocniczych Gminy Mieszkowice.

12.               Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonym na obszarze Gminy Mieszkowice.

13.               Wypracowanie opinii komisji do projektu uchwały rady w sprawie udzielenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy obiekcie wpisanym do rejestru zabytków. 

 

 

Posiedzenia  komisji odbędą się w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach, sala nr 19-II piętro.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ryszard Niedźwiecki 20-09-2013 11:07:31
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ryszard Niedźwiecki 20-09-2013
Ostatnia aktualizacja: Radosław Wójtowicz 22-04-2015 13:29:28