Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Mieszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obowiązek informacyjny - decyzje o ustaleniu warunków zabudowy i lokalizacji celu publicznego

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") i z tego powodu, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Gmina Mieszkowice reprezentowana przez Burmistrza Mieszkowic,
  z siedzibą w Mieszkowicach, Fryderyka Chopina 1, 74-505 Mieszkowice, tel. 914666 900, e-mail:
  gmina@mieszkowice.pl.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: e-mail: iod@mieszkowice.pl
 3. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia RODO czyli przetwarzanie niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (Ustawa z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym)
 4. Państwa dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom, m.in. stronom postępowania oraz instytucjom, z którymi projekty decyzji będą uzgadniane.
 5. Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane wynika z przepisów o archiwizacji oraz jednolitego rzeczowego wykazu akt.
 6. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 7. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
 8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest wymogiem ustawowym, niezbędnym do wszczęcia postępowania i wydania późniejszej decyzji.
 9. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowane i nie będą profilowane.
 10. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ryszard Niedźwiecki 04-07-2018 12:00:39
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ryszard Niedźwiecki 04-07-2018
Ostatnia aktualizacja: Ryszard Niedźwiecki 06-07-2018 07:02:30